Välitolmuimeja TSM Ariamatic 240 Super

TSM ARIAMATIC 240 on linnakeskuste puhastamiseks ja hooldamiseks loodud murranguline isesõitev välitolmuimeja.

See täiselektriline prügiimeja on töötatud välja neljanda tööstusrevolutsiooni põhimõtete kohaselt ning on kutseliseks kasutuseks loodud prügiimejate hulgas sellelaadsetest esimene ja ainus. Tipptehnoloogiline uuenduslik Follow Me süsteem võimaldab prügiimejal TSM ARIAMATIC operaatori isegi tiheda liiklusega linnatänavatel ära tunda ja talle järgneda. Masin on võimalik kiiresti tavaliselt käsijuhtimisrežiimilt isesõidurežiimile lülitada, et kasutajal oleks võimalik takistusteta töötada ja vabalt ringi liikuda. TSM ARIAMATIC 240 on pööre tänavakoristuses.

Masinale paigaldatud ohutusseadised võimaldavad sellel tuvastada teel asetsevaid takistusi ja ümbruses liikuvaid inimesi, et kaitsta mitte ainult operaatorit, vaid ka keskkonda, milles masinat kasutatakse.
Elektriline välitolmuimeja TSM ARIAMATIC 240 on keskkonnasäästlik ning selle loomisel on arvestatud ka operaatori vajadustega: operaator ei pea muretsema masina juhtimise pärast, vaid saab vabalt takistuste vahel ringi liikuda, mis parandab tänavakoristustöödel ergonoomiat ja tõhusust ning muudab need vähem koormavaks.

Masin on saadaval ka Super-versioonis, mis on omalaadsete seas esimene, mis on varustatud sisseehitatud automaatse filtripuhastussüsteemiga. See tähendab, et operaator ei pea puhastustöödel muretsema filtri tolmust käsitsi puhastamise pärast. See vähendab filtri hooldamisele kuluvat aega ning võimaldab koguda sama ajaga rohkem prügi.

Vacuum type

Dry

Vacuum power (W)

1500

Filter cleaning

Automatic

Hose support

Mechanic

Battery (V)

24

Traction

Electric

Total power (W)

2700

Battery charger (A/h)

40

Max battery capacity (DIN) (Ah/5)

320(Wet) / 274(Agm)

Batteries compartment (LxWxH)

716x410x490

Working time (h)

>10

Maximum gradient (%)

20

Maximum speed (km/h)

6

Steering range (mm)

2600

Vacuum hose length (mm)

4100

Vacuum hose diameter (mm)

120

Hopper capacity (l)

240

Double nebulizers

yes

Twin front wheels

yes

Filtering surface (m2)

14

Filter type

Polyester cartridge

Noise level (dB(A))

68

Machine dimensions (LxWxH) (mm)

1920x975x1826

Weight without batteries (kg)

380

Packaging (LxWxH) (mm)

2000x1100x2070