Tänavapuhastusmasin TSM Itala 135 ST

Itala 135 on määratletud kui “mehaaniline” tänavapuhastusmasin, kuna see kogub jäätmed 135-liitrisesse anumasse keskmise harja pöörlemise abil. Samal ajal on see ka “imav” teepuhastusmasin tänu võimsale filtrisüsteemile, mis suudab tagada täieliku PM10 peene tolmu filtreerimise isegi vee puudumisel, vabastades puhast õhku keskkonda kogu kasutamise aja jooksul. Selle kompaktsus, tõhusus ja kasutusmugavus annavad võimaluse kasutada masinat ka algajatel juhtidel. Need omadused teevad Itala 135 tänavapuhastusmasina asendamatuks linnakeskuste, jalakäijate alade, kõnniteede, parklate, jalgrattateede, parkide ja avalike aedade puhastamisel.

Itala 135 on määratletud kui “mehaaniline” tänavapuhastusmasin, kuna see kogub jäätmed 135-liitrisesse anumasse keskmise harja pöörlemise abil. Samal ajal on see ka “imav” teepuhastusmasin tänu võimsale filtrisüsteemile, mis suudab tagada täieliku PM10 peene tolmu filtreerimise isegi vee puudumisel, vabastades puhast õhku keskkonda kogu kasutamise aja jooksul. Selle kompaktsus, tõhusus ja kasutusmugavus annavad võimaluse kasutada masinat ka algajatel juhtidel. Need omadused teevad Itala 135 tänavapuhastusmasina asendamatuks linnakeskuste, jalakäijate alade, kõnniteede, parklate, jalgrattateede, parkide ja avalike aedade puhastamisel. Kombineeritud mehaanilise ja imemissüsteemiga tänavapuhastusmasin, mis on hea manööverdusvõimega ja palju vaiksem kui traditsioonilised tänavapuhastusmasinad. See uuenduslik seade sobib hästi erinevate era- ja avalike ruumide puhastamiseks, sealhulgas kõnniteed, jalakäigualad ja vanalinnad.

TSM ITALA 135 on varustatud nii mehaanilise puhastussüsteemiga, mis kogub mustuse masina keskel paikneva harja abil 135-liitrisesse mahutisse, kui ka imuriga, mille võimas filtrisüsteem tagab kuni PM10-suurusega peenosakeste täieliku filtrimise isegi ilma vee kasutamiseta, et ümbrusesse vabaneks ainult puhas õhk.

Tänavapuhastusmasin TSM ITALA 135 on ka uskumatult mitmekülgne: seda saab kasutada nii järel käidava kui ka pealistutavana, kui ühendada selle taha sõiduiste, mis võimaldab masinaga läbida ka pikemaid vahemaid. Lisaks on masin varustatud väljatõmmatava imuvoolikuga, mis sobib suuremõõtmeliste jäätmete sisse imemiseks ja võimaldab puhastada ka kitsaid kohti, näiteks lillepeenarde, tänavapinkide jms vahesid.

TSM ITALA 135 kompaktsus, tõhusus ja kasutamislihtsus võimaldavad masinat kasutada ka väheste kogemustega või juhilubadeta inimestel ning teevad sellest asendamatu vahendi linnaplatside, jalakäigualade, parklate, jalgrattateede, parkide ja avalike aedade puhastamisel.

Max sweeping width (mm)

1250-1350

Hopper capacity (l)

135

Coverage performance (m2/h)

5500

Working time (h)

Supply

Gasoline

Traction

Oleodynamic

Main sweeping path (mm)

600

With 1 side brush (mm)

925-975

With 2 side brushes (mm)

1250-1350

Total power (W)

4100

Battery charger (A/h)

Max battery capacity (DIN) (Ah/5)

Batteries compartment (LxWxH)(mm)

Maximum gradient (%)

20

Maximum speed (km/h)

6, 5

Steering range (mm)

2800

High dump (mm)

//

Dust control with water

yes

Water tank capacity (l)

30

Filtering surface (m2)

3

Filter type

Polyester panel

Filtering shaker (V)

12

Noise level (dB(A))

80

Machine dimensions (LxWxH)

2000x1270x1140

Machine weight (kg)

330

Packaging (LxWxH)(mm)

2300x1100x1200

Sulle võib meeldida ka…